ZAHRADNCTVÍ

Jsme firma, která klade důraz na vášeň, kvalitu a péči ve všem, co děláme. Naším hlavním posláním je pěstovat co nejširší sortiment květin a zeleniny v naší oblasti, což nám umožňuje mít širokou škálu spokojených zákazníků. Naše oddanost a láska k práci se odrážejí v každém produktu, který nabízíme.

Ať už hledáte rostliny pro váš domov nebo podnikání, můžete se spolehnout na naši kvalitu. Nabízíme jak maloobchodní, tak velkoobchodní prodej, vždy s důrazem na individuální přístup a spokojenost zákazníka.

Zahradnictví Sobčice

Naše zahradnictví v Sobčicích disponuje rozsáhlým fóliovníkem a venkovní plochou pro pěstování různorodých rostlin. Nabízíme široký výběr letniček, zeleninových sadů a trvalek pro vaši zahradu.

Specializujeme se na pěstování muškátů, surfínií, lobelek, salátů, rajčat, kedluben a dalších oblíbených druhů. Kromě toho máme také bohatou nabídku bylinek, okrasných dřevin a ovoce pro zpestření vaší zahrady.

ZAHRADNÍ MINICENTRUM OSTROMĚŘ

Malý obchůdek na hlavní silnici v Ostroměři je oázou pro zahradní nadšence, nabízející široký sortiment zahradních potřeb. Zde naleznete substráty, hnojiva, zahradní nářadí, semena, postřiky, truhlíky, bazénovou chemii, květináče, umělé a pokojové květiny a další doplňky.

Sezónní zboží zahrnuje aktuálně jarní rostliny, jako jsou mecešky, primule a cibuloviny, dodávající vaší zahradě nový život. Pro ty, kteří si chtějí vypěstovat svou zeleninu a letničky, nabízíme i sadbu vlastní produkce z našeho zahradnictví v Sobčicích.

Květinářství Horní Branná

Květinářství Horní Branná poskytuje široký výběr čerstvých květin a dárků pro všechny příležitosti. Nabízíme kytice, aranžmá a věnce na míru, doplněné o dárkové předměty jako čokolády a plyšové hračky.

Naše rychlá a spolehlivá rozvozová služba zajišťuje doručení v Horní Branné a okolí. S námi můžete snadno poslat květiny s dárkem vašim blízkým či partnerům, vždy včas a ve skvělé kondici.

Online nákup

Přinášíme vám kvalitní produkty a pohodlný online nákup, abyste mohli svou zahradu obohatit bez starostí. Důvěřujte našim znalostem a najděte to, co potřebujete pro krásnou a plodnou zahradu přímo u nás na e-shopu.

Nabízíme rozmanitý sortiment pro vaši zahradu, včetně lesního sadebního materiálu, živých plotů, okrasných dřevin, sezónního sortimentu, trvalek, drobnoplodého ovoce, bylinek, popínavých a převislých rostlin a vánočních stromků.

Vánoční stromky

  • Každý rok jsme tu pro Vás s krásnými stromky všech druhů a velikostí.
  • Doprava Vámi vybraného stromku až k vám domů 🎁.
  • Mimo toho na Vás čeká i doprovodný program, svařáček a soutěže pro děti.
  • Navíc, 10 stromků půjde do nemocnic a dětských domovů.
  • Z prodaných stromků nadělí GREENBOSS JEŽÍŠEK dárečky do dětského domova ve Vrchlabí.

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Objednejte zboží pohodlně online nebo nás kontaktujte telefonicky na telefoním čísle 739 758 780 nebo e-mailem objednavky@greenboss.cz. Jsme zde pro vás, abychom vám s výběrem pomohli.