O nás

Jsme skupina profesionálů, kteří milují přírodu a technologie. Pomocí digitalizace zlepšujeme a rozšiřujeme výrobu i služby a pomáháme tak lidem řešit jejich problémy. Naše široké komplexní služby v oblasti péče o les a zeleň s oblibou využívají jak firmy a obce, tak drobní vlastníci. 

Obraťte se na nás i vy.

Projekt

Dlouhodobá udržitelnost nám dává smysl...

Jsme hrdými sponzory

Při naší fyzicky náročné práci si mnohdy připadáme jako vrcholoví sportovci. Inspiruje nás jejich výdrž, dril, ohromná touha vše dokázat, pokořit další metu a vyšplhat se až k vytouženému cíli.

Podporou jim dáváme najevo náš neskutečný obdiv.

Rugby League Vrchlabí

HC stadion Vrchlabí

Kde všude působíme?

Královéhradecký a Liberecký kraj

  • Péče o les a zeleň do 80 km od Vrchlabí

  • Rozvoz palivového dřeva do 60 km od Vrchlabí

  • Prodej potřeb pro les a zeleň a rovnaného dřeva - celá ČR

Jak to všechno začalo?

Psal se rok 2012 a firmy podnikající v lesní výrobě nutně potřebovaly pomoct. Jeden statný a šikovný muž, Jan Polák se jmenoval, neváhal a pustil se do práce. Dílo se mu dařilo. Jeho precizní práce po sobě zanechávala stopu všude, kde se objevil, a tak na sebe další nabídky nenechaly dlouho čekat. Sám už ale na všechno nestačil! Povolal proto další zručné mistry oboru a v roce 2019 společně vytvořili ucelený projekt podnikání v zeleném světě, který vyvrcholil založením první společnosti GREENBOSS s.r.o. 

Rádi pomáháme

Aby vše, co děláme, mělo smysl, rozhodli jsme se vymýšlet projekty, kterými pomůžeme ostatním. Cílem je založit nadaci a pomáhat dlouhodobě.

Jako první projekt jsme spustili v roce 2022 prodej vánočních stromků a zisk z prodeje jsme věnovali dětskému domovu ve Vrchlabí. 

Napadlo nás, že pár vánočních stromků darujeme do škol, školek a dětských domovů... Byl to tak pěkný pocit, že se z toho stane každý rok pravidlo :)