ZAHRADNCTVÍ SOBČICE 

Jsme firma, která klade důraz na vášeň, kvalitu a péči ve všem, co děláme. Naším hlavním posláním je pěstovat co nejširší sortiment květin a zeleniny v naší oblasti, což nám umožňuje mít širokou škálu spokojených zákazníků. Naše oddanost a láska k práci se odrážejí v každém produktu, který nabízíme.

Ať už hledáte rostliny pro váš domov nebo podnikání, můžete se spolehnout na naši kvalitu. Nabízíme jak maloobchodní, tak velkoobchodní prodej, vždy s důrazem na individuální přístup a spokojenost zákazníka.

S láskou od semínka.

Naše zahradnictví v malé obci Sobčice se může pyšnit rozsáhlým fóliovníkem a venkovní plochou, které slouží k pestrobarevnému pěstování rostlin. Vnitřní pěstování nabízí rozmanitý výběr letniček, zeleninových sadů a trvalek. Mezi naše speciality patří vzpřímené muškáty, barevné surfínie, elegantní lobelky, osvěžující saláty, šťavnatá rajčata, křupavé okurky a pikantní papriky, vhodné jak pro venkovní, tak skleníkové prostředí.

Pro milovníky trvalek máme pestrou paletu třapatkových květů, voňavých levandulí, elegantních zavinutek, aromatické šalvěje, hravých šantů a různorodých skalniček. Naše nabídka bylinek zahrnuje vybrané druhy máty, tymiánu, dobromysli, rozmarýnu, majoránky a saturejky, které obohatí vaši zahradu i kuchyň.

Na venkovní ploše pak rostou okrasné dřeviny, některé trvalky a lesní sadební materiál. V našem sortimentu najdete velký výběr hortenzií, tavol, kaliny, komulí a vybraných druhů drobného ovoce, které doplní krásu a plodnost vaší zahrady.

Jak to u nás vypadá?

Máme pro vás malou video ochutnávku.
Prohlédněte si naše nově otevřené zahradnictví.

Těšíme se na vaši návštěvu. ❤️

Kde nás najdete?

PO - ST: 8:00 až 15:00
ČT: 8:00 až 17:00
PÁ: 8:00 až 15:00
SO: 8:00 až 11:00

Zahradnictví Sobčice
Sobčice
508 01, Sobčice
Česká republika

Máte raději online nákup?

Přinášíme vám kvalitní produkty a pohodlný online nákup, abyste mohli svou zahradu obohatit bez starostí. Důvěřujte našim znalostem a najděte to, co potřebujete pro krásnou a plodnou zahradu přímo u nás na e-shopu.

Nabízíme rozmanitý sortiment pro vaši zahradu, včetně lesního sadebního materiálu, živých plotů, okrasných dřevin, sezónního sortimentu, trvalek, drobnoplodého ovoce, bylinek, popínavých a převislých rostlin či vánočních stromků.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Objednejte zboží pohodlně online nebo nás kontaktujte telefonicky na telefoním čísle 739 758 780 nebo e-mailem objednavky@greenboss.cz. Jsme zde pro vás, abychom vám s výběrem pomohli.