ZAHRADNCTVÍ SOBČICE 

Jsme firma, která klade důraz na vášeň, kvalitu a péči ve všem, co děláme. Naším hlavním posláním je pěstovat co nejširší sortiment květin a zeleniny v naší oblasti, což nám umožňuje mít širokou škálu spokojených zákazníků. Naše oddanost a láska k práci se odrážejí v každém produktu, který nabízíme.

Ať už hledáte rostliny pro váš domov nebo podnikání, můžete se spolehnout na naši kvalitu. Nabízíme jak maloobchodní, tak velkoobchodní prodej, vždy s důrazem na individuální přístup a spokojenost zákazníka.

Zahradnictví Sobčice

Naše zahradnictví v malé obci Sobčice se může pyšnit rozsáhlým fóliovníkem a venkovní plochou, které slouží k pestrobarevnému pěstování rostlin. Vnitřní pěstování nabízí rozmanitý výběr letniček, zeleninových sadů a trvalek. Mezi naše speciality patří vzpřímené muškáty, barevné surfínie, elegantní lobelky, osvěžující saláty, šťavnatá rajčata, křupavé okurky a pikantní papriky, vhodné jak pro venkovní, tak skleníkové prostředí.

Pro milovníky trvalek máme pestrou paletu třapatkových květů, voňavých levandulí, elegantních zavinutek, aromatické šalvěje, hravých šantů a různorodých skalniček. Naše nabídka bylinek zahrnuje vybrané druhy máty, tymiánu, dobromysli, rozmarýnu, majoránky a saturejky, které obohatí vaši zahradu i kuchyň.

Na venkovní ploše pak rostou okrasné dřeviny, některé trvalky a lesní sadební materiál. V našem sortimentu najdete velký výběr hortenzií, tavol, kaliny, komulí a vybraných druhů drobného ovoce, které doplní krásu a plodnost vaší zahrady.

Online nákup

Přinášíme vám kvalitní produkty a pohodlný online nákup, abyste mohli svou zahradu obohatit bez starostí. Důvěřujte našim znalostem a najděte to, co potřebujete pro krásnou a plodnou zahradu přímo u nás na e-shopu.

Nabízíme rozmanitý sortiment pro vaši zahradu, včetně lesního sadebního materiálu, živých plotů, okrasných dřevin, sezónního sortimentu, trvalek, drobnoplodého ovoce, bylinek, popínavých a převislých rostlin, a vánočních stromků.

Otevíráme již 1. března 2024!

Kde nás najdete?

Otevírací doba dle telefonické dohody.

Zahradnictví Sobčice
Sobčice 149
508 01, Sobčice
Česká republika

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Objednejte zboží pohodlně online nebo nás kontaktujte telefonicky na telefoním čísle 739 758 780 nebo e-mailem objednavky@greenboss.cz. Jsme zde pro vás, abychom vám s výběrem pomohli.