ZAHRADNÍ MINICENTRUM OSTROMĚŘ

Jsme firma, která klade důraz na vášeň, kvalitu a péči ve všem, co děláme. Naším hlavním posláním je pěstovat co nejširší sortiment květin a zeleniny v naší oblasti, což nám umožňuje mít širokou škálu spokojených zákazníků. Naše oddanost a láska k práci se odrážejí v každém produktu, který nabízíme.

Ať už hledáte rostliny pro váš domov nebo podnikání, můžete se spolehnout na naši kvalitu. Nabízíme jak maloobchodní, tak velkoobchodní prodej, vždy s důrazem na individuální přístup a spokojenost zákazníka.

Zahradní minicentrum Ostroměř

Malý obchůdek, který se nachází na hlavní silnici v Ostroměři, je ideálním místem pro všechny milovníky zahradničení. Jeho sortiment zahrnuje širokou škálu zahradních potřeb od substrátů, hnojiv a zahradního nářadí až po semena, různé postřiky proti škůdcům, truhlíky, bazénovou chemii, květináče, umělé květiny, pokojové květiny, dekorace a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří chtějí začít s jarními změnami ve své zahradě, nabízíme aktuálně sezónní zboží v podobě jarních rostlin, jako jsou mecešky, primule a cibuloviny. Tyto rostliny dodají vaší zahradě svěžest a barevný záblesk.

A pokud máte chuť vypěstovat si vlastní zeleninu a letničky, nezapomeňte se podívat do naší nabídky sadby. Ty pocházejí z našeho vlastního zahradnictví v Sobčicích, kde se věnujeme s láskou pěstování rostlin pro naše zákazníky.

Máte raději online nákup?

Přinášíme vám kvalitní produkty a pohodlný online nákup, abyste mohli svou zahradu obohatit bez starostí. Důvěřujte našim znalostem a najděte to, co potřebujete pro krásnou a plodnou zahradu přímo u nás na e-shopu.

Nabízíme rozmanitý sortiment pro vaši zahradu, včetně lesního sadebního materiálu, živých plotů, okrasných dřevin, sezónního sortimentu, trvalek, drobnoplodého ovoce, bylinek, popínavých a převislých rostlin či vánočních stromků.

Těšíme se na vaši návštěvu. ❤️

Kde nás najdete?

PO - PÁ: 9:00 až 12:00 a 12:30 až 17:00
SO: 9:00 až 11:00

Zahradní minicentrum Ostroměř
T. G. Masaryka 152
507 52, Ostroměř
Česká republika

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Objednejte zboží pohodlně online nebo nás kontaktujte telefonicky na telefoním čísle 739 758 780 nebo e-mailem objednavky@greenboss.cz. Jsme zde pro vás, abychom vám s výběrem pomohli.