Výkup dřeva

Nabízíme komplexní služby v oblasti těžby a výkupu dřeva.

Kulatinu od vás vykoupíme za nejlepší možnou cenu na trhu.

Ať už máte zájem odprodat dřevní surovinu nastojato nebo celý les,
tak spolu se určitě domluvíme.

Výkup dřeva nastojato

Při výkupu dřevní suroviny nastojato je se zákazníkem předem zasmluvněna kupní cena, která je závazná a v průběhu realizace se nemění. Následně přebíráme veškeré úkony spojené s administrací, těžbou, výkupem a úklidem lesního pozemku. Vše záleží na individuální domluvě mezi námi a zákazníkem. 

Výkup dřeva na odvozním místě

Výkupem dřeva na odvozním místě rozumíme, že dříví je připraveno a vytříděno na místě dostupném pro kamion na dříví. Zákazníkovi jsou odprezentovány nasmlouvané ceny za jednotlivé sortimenty od nejcennějších pilařských výřezů přes slabou kulatinu až po palivo. Po odsouhlasení cenové nabídky zobchodujeme veškeré dříví za nejlepší možné ceny na trhu. Následně předložíme přesné vyúčtování na základě nezávislé elektronické přejímky.

Vykupujeme veškeré sortimenty

Vykoupíme vše od nejcennějších výřezů jehličnatých i listnatých (rezonanční dříví, speciální výřezy) přes kůrovcem napadenou kulatinu, vlákninové dříví až po palivové dříví. Jelikož jsme smluvními partnery všech významných pilařských a dřevozpracujících provozů České republiky, jsme schopni našim zákazníkům vždy nabídnout aktuálně nejlepší ceny na trhu.

Rychlé a transparentní vyúčtování

Jakmile obdržíme od našich odběratelů protokoly z elektronických přejímek, je neprodleně připraveno transparentní vyúčtování celé akce. Zákazníkovi předložíme rozpis sortimentů dle kvalitativního třídění. Každá jakostní třída má svou výkupní cenu, se kterou je majitel lesa seznámen při podpisu smlouvy o dílo.

Kulatinu od vás vykoupíme za NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU na trhu.

Kam sahá náš revír?

Centrem naší společnosti je Vrchlabí. Krkonoše a Podkrkonoší jsou náš hlavní rajon,
ale zakázky pro vás zpracujeme po celém Libereckém a Královéhradeckém kraji.

ZASADIT SEMÍNKO SPOLUPRÁCE 🌱

Poptejte naše služby pohodlně online nebo nás kontaktujte telefonicky
na čísle 739 758 780 nebo e-mailem objednavky@greenboss.cz.

Každou zakázku posuzujeme individálně a naším cílem je spokojenost zákazníka.
Jsme zde pro Vás!