Lesnické informační systémy

Chcete si práci v lese užívat naplno a nezatěžovat se zdlouhavou byrokracií?
Využívejte praktické moderní nástroje! Překvapí vás jejich uživatelská jednoduchost a výborná efektivita práce.

Která aplikace vyřeší vaše starosti?

VÝROBA 4000

Ucelený systém pro vedení lesní evidence a výroby splňující specifické požadavky správců lesů a požadavkům LČR. Pomocí programu budete evidovat doklady, sklady, hodiny, odměny, fakturace i výnosy a náklady aj. K zakoupení jsou také rozšiřující moduly.

FORESTER

Mějte mapy terénu vždy u sebe. Tato profesionální grafická evidence vám je umožní vést a zakreslovat, i když jste v lese. Souvislé zobrazení lesnických a podkladových map, orientace s využitím GPS, navigace, tisk map aj., to vše se vám bude při práci hodit.

ŠKODY ZVĚŘÍ

Praktická aplikace pro vlastníky lesa a odborné hospodáře pomůže vyčíslit škody zvěří způsobené na lesních porostech. Snadné řešení jak jednoduše splnit zákonné povinnosti o zjišťování a evidenci škod a získání podkladů pro uplatnění náhrad uživatele honitby.

KUBÍROVÁNÍ

Zapomeňte na tabulky a ruční výpočty. Vemte si telefon nebo tablet a vyražte do terénu. Mobilní aplikace zajistí vše kolem kubírování kulatin a dříví na stojato dle výtvarnic včetně sumáře, tvorby a tisku odvozního lístku. Vybírejte z nahraných adresářů a seznamů.

LESMISTR

Oblíbený moderní nástroj pro SSL a lesní hospodáře, pomocí kterého budete moci efektivně vyhledávat a vést evidence k porostu a vlastníkovi. Umožňuje rychle tvořit veškeré související dokumenty a díky mobilní nástavbě pořizovat a prohlížet fotodokumentaci v lese.

BCS FORESTER

Komplexní účetní systém specializovaný na lesnictví si zamilujete. Propojte ho s programem VÝROBA 4000 a získejte snadno a rychle údaje o nákladech na technickou jednotku. Obsahuje také manažerské nástroje pro řízení a rozhodování a mnoho dalších doplňků.

Pasport zeleně pro města a obce

Trávníky, záhony, živé ploty, dětské hřiště a parky... máte toho ve správě opravdu hodně! Víte ale, jaké jsou přesné údaje o jejich výměrách, stavu a stáří porostů? Pomocí odborného pasportu zeleně získáte podrobný přehled a usnadníte si plánování jejich údržby i nákladů s tím spojených.

Mějte vše pod kontrolou

Pasport zeleně je nejen výborným pomocníkem pro správu veřejné zeleně, ale pomůže vám také rozpoznat a odhalit případné podezřelé nabídky firem pečujících o zeleň. Díky komplexním podkladům pro vyčíslení nákladů na jejich údržbu budete perfektně v obraze.

Zpracujeme pro vás:

  • přehled a výměry ploch, které jsou ve vlastnictví města či obce,
  • plán rozpočtu výdajů na pravidelnou údržbu zeleně,
  • prioritní plochy údržby zeleně a potřebné zásahy u vegetace,
  • specifikaci druhů zeleně a určení její optimální údržby.

Rádi vám pomůžeme

Pořiďte si moderní systém pasportu zeleně nebo se spolehněte na naše služby. Máme pro vás přichystané obě varianty. Kterou si vyberete? S výběrem vám rádi poradíme. Ozvěte se nám.